دکوراسیون داخلی منزل
۱۳
اسفند

روش هایی برای جذب انرژی مثبت از طریق دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی منزل:

راه هایی برای جذب انرژی مثبت از طریقه دکوراسیون منزل:

دکوراسیون داخلی منزل:بدیهی است که دکوراسیون منزل و محل کار شما;,تاثیر مستقیمی در روحیه شما دارد و این مکان ها ممکن است; به گونه ای باشد که باعث جذب انرژی مثبت و یا انرژی منفی به ساکنین شود. ;بنابراین باید در دکوراسیون و چیدمان وسایل خود در منزل و محل کار خود به اندازه ی کافی دقت داشته باشیم.

نکاتی در مورد چیدمان منزل:

برای یک چیدمان مناسب و چشمگیر, که انرژی خوبی هم به ساکنین و هم به مهمان ها منتقل کند; نیاز به دانش خاص و مدارک دانشگاهی نیست.; حتی برای ایجاد یک فضای گرم که حس خوبی به دیگران منتقل کند ;نیاز به مطالعه زیاد و کنفرانس هایی که این روز ها مورد توجه برخی از فعالان این عرصه می باشد نیست. اما با این وجود آموزش در این زمینه  ;بسیار تاثیرگذار باشد, و می تواند دریچه ها و ایده های زیادی در ذهن شما ایجاد نماید.; اما اگر آموزش برای شما میسر نباشد با دقت زیاد در اطراف,;خوب دیدن و همنشینی با افراد موفق در این زمینه میتوانید به نتیجه های خوبی دست پیدا کنید.

تغییرات در طراحی داخلی منازل ازگذشته تا کنون:

امروزه با تغییرات عمده در سبک زندگی ها, پیشرفت تکنولوژی و صنعتی شدن زندگی ها,;تاثیرات عمده ای در رفتار افراد مشاهده می شود.;و خیلی صریح می توان گفت رفتار  افراد نسبت به گذشته  پر استرس و پرتنش تر شده است. انرژی های منفی تاثیر بیشتری بر زندگی دارد; به گونه ای که زندگی شاد و سرزنده ی افراد نیم قرن پیش برای انسان های امروزه خاطره شده است!!

با توجه به این نکته می توان گفت; ساده زیستن تاثیر مهمی در روحیه ی شما می تواند داشته باشد.

تاثیرات محل زندگی بر روی رفتار افراد:

هر فرد به احتمال خیلی زیاد حدود نیمی و یا یک سوم شبانه روز را در خانه سپری میکند;,پس می توان گفت که محل زندگی شما که بیشتر اوقات خود را در این مکان به سرمی برید,; نقش به سزایی در رفتار ,گفتار و بینش شما دارد.

دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون منزل شما که درآن زندگی می کنید,;نقش بسیار عمده ای در کاهش اضطراب و حس شادابی شما دارد. پس در طراحی و چیدمان منزل باید به اندازه ی کافی دقت و تمرکز خود رابه کار ببریم.

رابطه بین دکوراسیون و انرژی مثبت:

یکی از عواملی که ممکن است ;برخی از افراد به آن توجهی نداشته باشند,;نوع چیدمان منزل و محلی که در آن کار می کنند است. ;انرژی موجود در این مکان ها بر سلامت روحی و جسمی ساکنین بسیار تاثیر گذار می باشد. انسان ها انرژی مثبت و یا منفی را از تمامی اجسام,;مکان ها و موجودات می توانند دریافت کنند; ولی در برخی موارد انتشار این انرژی ها بیشتر از نقاط دیگر است; و تاثیر گذاری این موارد بر رفتار افراد بیشتر است. با توجه به این نکته باید توجه داشته باشیم برای طراحی دکور منزل خود به گونه ای عمل کنیم که از مواردی که انرژی مثبت بیشتری را به افراد منتقل میکنند به وفور بهره ببریم.

دیدگاه مردم باستان:

از نظر مردم باستان,موقعیت و جهت و حتی موقعیت ستارگان, تاثیر به سزایی در زندگی انسان ها دارد.; حتی محل سکونت و محل قرار گیری لوازم منزل از جمله مبلمان,;کتابخانه وسایر لوازم که روزانه با آن ها رو به رو می شویم بسیار تاثیرگذار می باشند. که دیدگاهی کاملا صحیح میباشد.

دکوراسیون مناسب برای جذب انرژی مثبت:

استفاده از آب نبات های رنگی درون ظروفی زیبا و شیشه ای ,فضای زیبا ومناسبی ایجاد می کند ;که باعث منتقل کردن انرژی مثبت به بیننده می شود.

در مکان هایی که بوی خوش به مشام ساکنین می رسد ,مکانی بسیار مناسب برای مطالعه و خوابیدن می باشد. و یا اتاق خواب هایی که روی دیوار از قاب عکس ها و پوسترهای کمتری استفاده شده برای خوابیدن گزینه ی مناسبی می باشند. در این گونه از اتاق خواب ها به نسبت اتاق خواب هایی که از عکس های ریز و درشت استفاده شده است خوابی با آرامش تر و همچنین حواس جمعی بیشتری به همراه خواهد داشت.

استفاده از شیشه های بالا برای قرار دادن گلدانها و گیاه های سبز به جذب انرژی مثبت بسیار کمک میکند.

برای چیدمان لوازم منزل خود سعی کنید تا حد امکان از شلوغ کردن بیهوده فضاها پرهیز کنید. این امر باعث می شود که منزل و یا محل کار شما بزرگتر به نظر برسد.و باعث سرزنده بودن فضا می شود.

دکوراسیون داخلی منزل  دکوراسیون داخلی منزل  دکوراسیون داخلی منزل  دکوراسیون داخلی منزل  دکوراسیون داخلی منزل  دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون داخلی منزل