کمدهای لباس در دکوراسیون خانه
۰۷
خرداد

کمدهای لباس در دکوراسیون خانه

کمدهای لباس در دکوراسیون خانه:

کمدهای لباس در دکوراسیون خانه:اتاق های بدون کمد و کشو به هیچ عنوان زیبایی و جلوه ی مناسبی نخواهند داشت. کمد های لباس یک عنصر جدانشدنی  از خانه ها می باشند;و به قدری در دکوراسیون خانه اهمیت دارند که هر روز نسبت به قبل با انواع متنوع ، زیبا تر و مدرن تر آن ها رو به رو می شویم;و با این حال از نظر طراحان باز هم جای کار دارد!! یکی از به روز ترین و پر طرفدارترین کمد ها، کمدهای بدون در می باشد;این دسته از کمد ها امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است;و جای خود را در اتاق خواب ها باز کرده اند. طراحی کمد های بدون در از نظر جنس محدودیتی ندارند فلزی یا چوبی سفید یا سیاه استفاده از آن ها با هر جنس و رنگی امروزه مرسوم شده است.

کمدهای ر نگارنگ کفش ها:

طرح کمد: در این نوع طراحی می توانید;کفش ها و لباس های خود را در معرض دید قرار دهید;چیدمان لباس ها بهتر است به صورتی باشد;که با خطوط کمد همراه باشند تا یک طرح دینامیک و پر انرژی ایجاد شود.

به طور خلاصه می توان گفت که باید به همه چیز جرات دیده شدن بدهید! یک نور پردازی مناسب برای این نوع کمد ها می تواند;جلوه ای ویژه ای به منزل شما ببخشد.   کمدهای لباس در دکوراسیون خانه

_ تاثیر کمد های بدون درب در دکوراسیون:

این دسته از کمد ها در دکوراسیون منزل شما درست مانند آثار هنری می مانند;زیرا با وجود کفش ها و لباس های رنگارنگ هارمونی زیبا ایجاد می شود.   کمدهای لباس در دکوراسیون خانه

کمدهای لباس در دکوراسیون خانه
کمدهای لباس در دکوراسیون خانه

_ استفاده از کمد لباس های بدون در برای اتاق خواب ها:

شاید در وهله ی اول استفاده از یک کمد بدون در برای شما کمی عجیب به نظر برسد;اما همانطور که ما بسیاری از تغییرات را در تک تک عناصر دکوراسیون منزل مانند کابینت های بدون دستگیره پذیرفته ایم پس از گذشت مدت زمان اندکی استفاده از این کمد ها برای شما نه تنها عادی می شود;بلکه بسیار لذت بخش می باشد. در این نوع کمد ها لباس های شما مانند اکسسوری و المان های تزیینی عمل می کنند.;کمدهای بدون در کاربری و زیبایی را در کنار هم ایجاد کرده است.;وجود فضاهای ذخیره سازی متنوع در کنار هم،یک طراحی هوشمندانه و البته استفاده آسان را ارائه داده است.

_ استفاده از کمد های بدون در در دکوراسیون اتاق:

یک طراحی ظریف و زیبا می باشد;که با ترکیب رنگ های مختلف جلوه ای زیبا و درخشان به اتاق خواب شما ببخشند;یکی دیگر از مزیت های این مدل کمد ها قابل تنظیم بودن بخش های مختلف آن ها می باشد.

_ رخت کن در کنار حمام

یک کمد لباس چوبی به جنس  بلوط و به شکل L  می تواد یک طراحی خاص در کنار حمام ایجاد کند.;همه ی افراد قرار گرفتن یک فضای خشک به عنوان رختکن را در کنار حمام دوست دارند;بنابراین در این نوع طراحی می توان از یک دیوار شیشه ای

استفاده نمود این جداسازی به وسیله ی شیشه که بیش تر به صورت بصری قابل لمس می باشد در عین جداسازی ، مانعی برای عبور نور نیز نخواهد بود.