راهکار هایی برای نظم دهی به حمام
۲۷
خرداد

راهکار هایی برای نظم دهی به حمام

راهکار هایی برای نظم دهی به حمام :

راهکار هایی برای نظم دهی به حمام :برای بسیاری از افراد سخت می باشد;که برخی از وسایلی که به طور روزانه از آن ها استفاده می کنند;دور بیندازند ولی چیزی که واقعیت دارد این است که گاهی اوقات مجبور به این کار می شویم!!!هر چند وقت یک بار برای حفظ سلامتی و نظافت باید سری به دکوراسیون حمام خود بزنید;و برخی از وسایل را دور بریزید.

در این مقاله با راما دکور همراه باشید;تا چند سیله دور ریختنی در حمام را با یکدیگر مرور کنیم:

راهکار هایی برای نظم دهی به حمام

راهکار هایی برای نظم دهی به حمام
راهکار هایی برای نظم دهی به حمام

_ لیف در دکوراسیون حمام:

خیلی از افراد در زمان استفاده از برخی وسایل حمام از جمله لیف حمام خود زیاد;به تغییرات آن و یا تعویض آن دقتی ندارند;و یا آن را پشت گوش می اندازند;و دیر به دیر نسبت به تعویض این وسایل اقدام می کنند. اما موضوعی که در این زمینه وجود دارد این است که شما باید ماهی یک بار لیف حمام خود را تعویض کنید از آنجایی که محیط حمام رطوبت بالایی دارد رشد قارچ و میکروب ها با سرعت زیادی افزایش می یابد پس حتما لازم است که لیف حمام خود را تعویض نمایید.

_ داروهای آنتی بیوتیک:

برخی افراد عادت دارند که داروهای خود را در حمام نگه داری می کنند این در حالتی است که این دارو ها به مدت طولانی در حمام می مانند;و در بیشتر مواقع از تاریخ انقضای آن ها می گذرد;و از نظر پزشکان این دسته از دارو ها بسیار خطرناک می باشند;بنابراین با سرع به سمت دارو های آنتی بیوتیک خود;که دار دکوراسیون حمام هستند بروید و آن ها را در سطل زباله بریزید.

_ خمیر دندان در حمام :

برای آنکه متوجه شوید;چه زمانی باید یک خمیر دندان را دور بیندازید باید;آن راکمی بو و یا مزه کنید اگر احساس کردید;کمی بو و یا مزه آن تغییر کرده و طعم عجیبی می دهد سریعا خمیر دندان را روانه سطل زباله کنید.;باید توجهداشته باشید که به طور معمول تاریخ انقضای خمیر دندانها بین 12 تا 18 ماه می باشند;بعد از گذشت این زمان فلوراید موجود در خمیر دندان ها از بین می رود و با گذشت مدت زمان اندکی طعم و بوی خمیر دندان ها دچار تغییر می شود.;خمیر دندان ها نباید در فضاهای خیلی گرم و یا خیلی سرد نگه داری شوند.

صابون جامد در دکوراسیون حمام:

درست است که صابون هایی که از بسته بندی خارج نشده اند عمر خیلی طولانی ای دارند ولی این مسئله در شرایطی است;که صابون شما با آب برخورد نکرده باشد. بعد از خیس شدن صابون به مرور زمان و بعد از گذشت مدت زیاد، ممکن است که قارچ ها و باکتری ها شروع به رشد کنند و به پوست و البته سلامت شما آسیب جدی وارد کنند.;توصیه ما این است که بعد از هربار استفاده از صابون، آن را درون ظرفی قرار دهید که رطوبت آن گرفته شده و کم کم خشک شود.

مسواک در دکوراسیون حمام:

معمولا توصیه می شود که مسواک ها را هر سه ماه یکبار تعویض کنید. هر مسواکی می تواند;در این مدت کارآیی خود را به نحو احسن به انجام برساند و دندان ها و لثه شما را به خوبی تمیز کند. اگر مسواک ها را دیر به دیر تغییر دهید می تواند باعث ایجاد میکروب و البته عفونت برای شما شود. پس بهتر است که مسواک قدیمی خود را با یک مسواک تازه و نو تعویض کنید.