چند روش مختلف برای پوشاندن پنجره های خانه
۳۰
خرداد

چند روش مختلف برای پوشاندن پنجره های خانه

چند روش مختلف برای پوشاندن پنجره های خانه:

چند روش مختلف برای پوشاندن پنجره های خانه:نور یک عنصر ضروری در طراحی داخلی و دکوراسیون است.;به راحتی بر روی کیفیت فضا و ایجاد احساسات مختلف تاثیر می گذارد.;با توجه به شدت و میزان نوری که در فضای شما وارد می شود،;بر روحیات ساکنین و حال و هوای فضا اثر مستقیم خواهد داشت.;برای شناختن دکوراسیون مناسب خانه تان و همچنین رسیدن به یک طرح ایده آل باید بدانید;که چگونه با نور بازی کنید. سایه ها، رنگ ها و شدت نور تابیده شده به فضای داخل همگی قابل کنترل خواهند بود;برای ایده گرفتن و راه حل های مفید در این زمینه با راما دکور همراه باشید.

_ پوشاندن پرده ها به وسیله پرده:

در اتاق خواب یا اتاق نشیمن، ما اغلب به دنبال فضای گرم، دوستانه و راحتی هستیم. بنابراین به ورود نور به فضا نیاز داریم.;ساده ترین روش استفاده از پرده های سبک و نازک مانند حریر است.;اگر می خواهید;پرده های ضخیم تر را به کار ببرید;بهتر است در کناره ها آویزان کنید. پرده های نازک باعث می شوند;در عین حال که میزان نور ورودی کاهش می یابد، باعث دلگیر و تاریک شدن بیش از اندازه فضا نمی شوند.

_ استفاده از پارتیشن برای پوشاندن پنجره ها:

پارتیشن ها همیشه برای جدا کردن فضا به کار نمی رود،;گاهی اوقات نیز می توانید;در مقابل شیشه ها و پنجره ها از آن ها بهره ببرید. مدل های چوبی ساده و سفید رنگ و یا حتی رنگی کنترل کننده های خوبی هستند.;اگر به طرح های سنتی و مدرن علاقه مند هستید;می توانید پارتیشن هایی با همان طرح ها تهیه کنید;که هنگام تابیدن نور، سایه روشن های بسیار زیبایی در فضا خلق می کند.;البته این مدل پارتیشن ها می توانند;به صورت ثابت، به عنوان درب و پنجره دوم نیز نصب بشوند.

چند روش مختلف برای پوشاندن پنجره های خانه
چند روش مختلف برای پوشاندن پنجره های خانه

_ پارتیشن ها ژاپنی:

پارتیشن پارچه ای ژاپنی یکی از روش های بستن شیشه پنجره ها با روشی به غیر از پرده هستند.;به خصوص اگر با رنگ های سفید به عنوان پارتیشن های نامرئی معروف شده اند. اما به طور کلی با توجه به نوع کاربری فضا و مقدار نوری که وارد;آن می شود،;می توانید رنگ ها و ضخامت های مختلفی از این پارتیشن ها را تهیه نمایید.

_ پرده شید ها:

این نوع پرده ها سلاح خوبی برای فیلتر کردن نور هستند. انتخاب رنگ های سفید و مشکی فضای شما را مدرن تر و امروزی تر نشان می دهد. به طور کلی هم به دلیل ساده و یکدست بودنشان، نسبت به پرده های کلاسیک آرامش و سادگی فضا را افزایش می دهند. نمونه های بالا انواع طرح ها و نقش های این پرده ها را نشان می دهند.

_ برچسب های شیشه ای رنگارنگ:

اگر از پرده ها خسته شده اید و یا فضایی دارید که نمی توانید سبک مناسبی از پرده برایش انتخاب نمایید،;برچسب ها می توانند گزینه های ایده آلی باشند، زیرا علاوه بر فیلتر کردن نور همزمان پنجره ها را نیز تزیین می کنند. اجازه می دهند;که رنگ و طرح شیشه ها را با سبک و ترکیب رنگی کلی دکوراسیون فضا هماهنگ و متناسب نمایید.