از رنگ های روشن و درخشنده استفاده کنید.
۲۵
مرداد

۱۰ ایده برای بزرگ نشان دادن اتاق خواب های کوچک

10 ایده برای بزرگ نشان دادن اتاق خواب های کوچک

آیا در جستجوی مبلمان کوچک اتاق خواب هستید؟ مقاله ما درباره تختخواب های دو طبقه را مطالعه کنید.

استقاده از تمام فضای موجود!

آپارتمان های بزرگ شهر، طرح خانه های پر زرق و برق، و کاهش ابعاد فضای های مدرن ، همه خواستار طراحی هستند که امکانات کوچک را گسترش می دهد. اگربه یک اتاق خواب جادار نیازدارید امافکر میکنید اتاق خوابتان فضای کافی برای کار نداشته باشد، این مقاله رامطالعه کنید.
ما ایده های جالبی برای اثبات اینکه فضاهای کوچک می توانند شیک باشند، داریم. در حالی که ایده های طراحی مدرن و لوکس اغلب به شما می گویند که شما باید یک اتاق نشیمن، دفتر کار کوچک و یا یک تخت کینگ بزرگ در اتاق خواب خود داشته باشید،

فراموش نکنید که عملکرد اصلی اتاق خواب، یک مکان برای آسودن و آرامیدن است. و شما برای خلق این فضای زیبا نیازی نیست کارهای خیلی زیادی انجام دهید. در حقیقت، اتاق خواب کوچک شما می تواند نقطه قوتی برای داشتن خواب بهتر شبانه باشد. انجمن خواب آمریکایی توصیه می کند فعالیت های تحریک آمیز را بیرون از اتاق خواب نگه دارید. آنها هشدار می دهند که حواس پرتی مانند تلویزیون، اینترنت و کار می تواند الگوهای خواب شما را مختل کند. بنابراین، کارهای کمتری برای انجام دادن در اتاق خواب شما وجود دارد، بیشتر خودتان را برای خواب آماده می کنید.

در طراحی های هوشمند چگونه این اتفاق می افتد؟ ما10 ایده داریم، برای کمک بایجاد یک اتاق خواب که ممکن است ازنظر مساحت کوچک باشد امادرطراحی بزرگ جلوه کند.

از رنگ های روشن و درخشنده استفاده کنید.
از رنگ های روشن و درخشنده استفاده کنید.

1-از رنگ های روشن و درخشنده استفاده کنید.

رنگ سفید یک انتخاب گسترده و کاربردی برای یک اتاق خواب کوچک است. این رنگ فضا را از شلوغی و محصور بودن دور نگه می دارد. استفاده از رنگهای سفید و یاروشن تر، با عدم وجود فضای بزرگ دیواریاپنجره ها برای روشن کردن فضا مقابله میکند. آیا می ترسید خیلی خشک و سرد شود؟ برای حفظ کردن اتاق خواب کوچک خود از احساس سرد و خالی بودن ، دیوارهای سفید خود را با بافت های مختلف و الگوهای سفید بر روی سفید لایه بندی کنید. در اتاق خواب بالا، افزودن ساده یک الگوو لامپ های کروم گوشه تخت، اتاق رابه سمت شیک بودن تغییر میدهد.

تخت خوابتان را یک گوشه قرار دهید.
تخت خوابتان را یک گوشه قرار دهید.

2- تخت خوابتان را یک گوشه قرار دهید.

در بیشتر سبک های طراحی اتاق خواب، تخت را در وسط دیوار قرار می دهند. با این حال، در فضاهای کوچک و فضاهای محدود برای انحراف برای این کار می کنند. برای به حداکثر رساندن فضای کف، تخت خود را در برابر یک دیوار یا گوشه قرار دهید. این اثر یک منطقه خواب خلق میکند که در آن احساس راحتی می کنید. اگر آن را خیلی شبیه خوابگاه دانشگاهی کند؟ یک سیستم گوشه ای دو طرفه اضافه کنید تا طراحی اتاق خواب کامل شود.

از تخت خواب بزرگ استفاده نکنید.
از تخت خواب بزرگ استفاده نکنید.

3- از تخت خواب بزرگ استفاده نکنید.

چند اینچ فضای اضافی می تواند در یک اتاق خواب کوچک حیاتی باشد. پایه های سبک تخت خوابتان را با یک صفحه اصلی مدرن ساده جایگزین کنید تا ظاهر تختتان را پرداخت کند. یا انتخاب یک قاب سبک نشیمن که پایین تخت خوابتان قرار میگیرد و از عرض تخت هم بزرگتر نشود.
شما می توانید بالای تخت خواب خود را با تابلو های هنری تزئین کنید.

مینیمالیست باشید.
مینیمالیست باشید.

4-مینیمالیست باشید.

با کم کردن وسایل اضافه و نگه داشتن وسایل مورد علاقه و ضروری، فضای خالی در اتاق ایجاد کنید. تمرکز این فضا، بی تردید تخت است، بنابراین قطعات و لوازم اضافی مبلمان را تا حد امکان کم کنید. حتی بهتر است از سطوح براق و مدرنی استفاده کنید که به عنوان کمد وسایل ساخته شده اند. بیشترین فضا را برای ذخیره سازی طوری بسازید که انگار اصلا وجود ندارند (توکار). یک کمددیواری خوب کنار تخت شما، می تواند یک جاذبه ایجاد کند درحالیکه وسایل زیادی رادر آن جمع کرده اید.

بزرگنمایی اتاق به وسیله آینه
بزرگنمایی اتاق به وسیله آینه

5. بزرگنمایی اتاق به وسیله آینه

آینه ها با ایجاد توهم یک اتاق کوچک را به یک اتاق بزرگ گسترش می دهند. قرار دادن یک آینه برای منعکس کردن نور یک پنجره نیز تنها راه افزایش نور طبیعی در فضا است. ایا می دانید ساده ترین راه برای ترکیب یک آینه بزرگ به فضای اتاق خواب شما چیست؟ یک آینه قدی تهیه کنید و آن را به دیوار تکیه دهید. هیچ سوراخی نیاز نیست. اگر چه، شما می خواهید آن را برای آرامش خاطر به دیوار قدیمی محکم کنید.

یک انبار زیر تخت خوابتان تعبیه کنید
یک انبار زیر تختخواب تان تعبیه کنید

6- یک انبار زیر تختخواب تان تعبیه کنید.

اگر شما برای خرید یک تختخواب جدید به بازار رفته اید، تخت خوابی انتخاب کنید با کشویی زیر تخت انتخاب کنید تا از فضای زیر تخت استفاده کنید. اگر فضا بسیار محدود است که کشو نتواند راحت باز شود، استفاده از جعبه های تزئینی زیر تخت استفاده کنید. ما عاشق جعبه های شیر و دیگر سبدهای بافته شده هستیم و به نظر می رسند که این کار را به خوبی انجام می دهند.

عمودی زندگی کنید.
عمودی زندگی کنید.

7-عمودی زندگی کنید.

اگر فضای اتاق محدود است، اماسقف بلندتری دارید، فضای خواب رادرجای بلند درنظر بگیرید که بتوانید ازفضای زیر تختخواب استفاده کنید. این یک گزینه برای همه نیست، اما کسانی که به معنای واقعی کلمه خوابیدن در ارتفاع برایشان مهم نیست، این طرح می تواند به طور کامل یک فضا را تغییر دهد.

اتاقتان را کاغذ دیواری کنید.
اتاقتان را کاغذ دیواری کنید.

8- اتاقتان را کاغذ دیواری کنید.

تنها به این خاطر که اتاق خواب شما کوچک است به این معنی نیست که باید خسته کننده باشد. یک کاغذ دیواری چشم گیر به دیوار اصلی مانند دیوار پشت سر خود اضافه کنید. کاغذدیواری ها تمایل دارند اتاق را کوچک و در هم بر هم نشان دهند ، اما با استفاده از سبک و روش مناسب ، مخالف آن را انجام دهید. یک کاغذ دیواری خاص به دیوار اصلی مانند دیوار پشت سر خود اضافه کنید. هنگام انتخاب تصویر زمینه، یک الگوی بزرگ در یک مقیاس کوچک و شلوغ را انتخاب کنید.فراموش نکنید که روتختی را با تصویر زمینه زیبا و جدید خود هماهنگ کنید. مستاجران، شما نیز می توانید با کاغذ دیواری ها بازی کنید. در بازار تصور زمینه های قابل جابه جایی موجود است.

از قفسه های شناور خلاقانه استفاده کنید
از قفسه های شناور خلاقانه استفاده کنید

9- از قفسه های شناور خلاقانه استفاده کنید.

قفسه شناور چند منظوره می تواند در بسیاری از موارد در یک اتاق خواب کوچک مفید واقع شود.

ما برای شما چند ایده خلاقانه برای ایجاد این قفسه های شناور داریم:
• یک تخت قابل جابه جا شدن
• میز ورودی روی درب
• یک قفسه کتاب
• محلی برای نگه داری مجموعه ای از لباس های مدرن رنگی و لوازم جانبی
• یک میز لپ تاپ

یک طاقچه ایجاد کنید.
یک طاقچه کنار تختخواب ایجاد کنید.

10- یک طاقچه ایجاد کنید.

در ساخت و سازهای جدید، دیوارپوش ها معمولاتوخالی هستند، که توسط کلاف های چوبی عمودی بافاصله40 سانتیمتر نصب میشوند. اگرتختتان برروی یک دیوار غیربیرونی نصب شده باشد،بااستفاده ازیک گل میخ جای تیرهای چوبی دیوار تختخواب خود رانشان کنید ویک دیواررابرش دهید. طاقچه جدیدشماممکن است فوق العاده عمیق نباشد،اما ممکن است همه آن چیزی باشد. که شما برای قراردادن وسایل کوچک مانند یک ساعت، رادیو یا برخی موارد شخصی نیاز دارید.
ما مشتاقیم بدانیم کدامیک از این ایده ها برای تغییر فضای اتاق خواب شما الهام بخش بوده است.
منبع:
https://freshome.com/small-bedroom-ideas/